O nás

“ Jestli chcete jít rychle, běžte sami. Jestli chcete dojít daleko, běžte s někým. ”
- Africké přísloví -

Profil investičního fondu

Louve Investments SICAV, a.s. je fond kvalifikovaných investorů a jeho investorem se může stát výhradně kvalifikovaný investor ve smyslu § 272 zákona č. 240/2013 Sb. ZISIF. Fond vytváří kvalitní a diverzifikované portfolio rozprostřené do účastí v obchodních společnostech, nemovitostních projektech, poskytování úvěrů a také na poli finančních trhů. Naší filosofií je aktivně vyhledávat investice se skrytým potenciálem. Díky tomu se nám daří nacházet obchodní příležitosti i tam, kde je ostatní přehlížejí nebo je nepovažují za perspektivní.

Fond vstupuje nejen do projektů, které již nějakou dobu na trhu fungují, jsou zavedené a pro svůj další rozvoj potřebují kapitál, ale vstupuje i do nově vznikajících projektů. Hledáme dlouhodobě perspektivní globální příležitosti v klíčových odvětvích 21.století – alternativní zdroje energie, e-commerce, informační technologie, biotechnologie, produkce potravin a investice vedoucí ke zkvalitnění a prodloužení lidského života.

Cíle naší společnosti

Máme za cíl revitalizovat ceněné městské oblasti, vytvářet v nich nové komunity a pracovní příležitosti. Zároveň chceme budovat důležitou občanskou a sociální infrastrukturu, včetně nejmodernějších nemocnic, univerzit, sportovišť nebo zařízení pro volný čas. Při vyhledávání našich investic dáváme přednost těm, které přispějí ke zkvalitnění života a lidské společnosti přinesou více než jen finanční zisk.

Věříme, že inovace přinášejí zjednodušení a dostupnost zatímco snižují náklady. Ještě důležitější je, aby inovace byli aplikovány do běžného života a tím měli možnost změnit způsob fungování světa a vést k udržitelnější budoucnosti.

máte investiční příležitost?

Chcete se stát investorem? Máte pro nás zajímavou obchodní přiležitost? Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.

    Tato webová stránka používá soubory cookie a žádá vaše osobní údaje, aby zlepšila vaše procházení.