Louve Group v nových kancelářích

Po zvážení možností, kam strategicky umístit hlavní kanceláře společnosti Louve Group, jsme se rozhodli využít nabídky společnosti Scott&Weber a jejich krásných nových prostor v moderní budově The Flow Building. Nově nás tedy můžete navštívit na adrese Václavské náměstí 2132/47, Nové Město – Praha 1.

The Flow Building je vlajkový developerský projekt společnosti Flow East, který vyrostl na rohu Václavského náměstí a Opletalovy ulice od poloviny roku 2018. Jedná se o multifunkční budovu, jež nabídne takřka 15 000 metrů čtverečních kancelářských prostor třídy A a 6 000 metrů čtverečních vysoce kvalitních maloobchodních prostor.

Budova má tři podzemní a devět nadzemních podlaží, krom tří pater určených pro retail a sedmi pater sloužících ke zřízení prvotřídních, energeticky efektivních a udržitelných kanceláří poskytuje také dvě podlaží parkingu – se 129 místy k stání včetně 50 vyhrazených pro nabíjení elektromobilů.

Jedná se o víceúčelový projekt kombinující design 21. století s nejmodernějšími technologiemi – a zároveň respektující architektonický charakter místa, kde je situován. Tedy v srdci historického centra staré Prahy.

The Flow Building je první budovou v České republice, která podle aktuálního certifikačního schématu BREEAM dosáhla nejvyššího možného hodnocení “Outstanding”. BREEAM je přední mezinárodní metoda hodnocení udržitelnosti budov využívající auditu a. certifikace třetí stranou, což zaručuje, že certifikované budovy jsou v globálním kontextu nejlepšími příklady environmentálně ohleduplné výstavby.

Jak Vám můžeme pomoci?

Kontaktujte nás s jakýmkoliv dotazem emailem nebo telefonicky. Rádi Vám odpovíme.

Máte dotaz? Kontaktujte nás!

Tato webová stránka používá soubory cookie a žádá vaše osobní údaje, aby zlepšila vaše procházení.